Реклама
Реклама

Комунальна техніка зачищає барикади на Грушевського

Реклама

542216_w_300

повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Февраль 16, 2014   8:58:07 PM

Комунальна техніка розчищає вулицю Грушевського від брил льоду, дерев’яних настилів і залишків згорілих покришок з боку силовиків.

Співробітники внутрішніх військ відійшли далі до Кабміну, вони більше не перекривають дорогу, кілька людей стоять біля наметів, встановлених біля Художнього музею. Крім того, кілька десятків працівників міліції стоять зі щитами в Маріїнському парку, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

На схилах Маріїнського парку, як і у протестуючих на Майдані стоять дерев’яні таблички з написами міст, з яких приїхали внутрішні війська та «Беркут». Тут є Луганськ, Донецьк, Сімферополь, Харків, Бердянськ, на деяких табличках випалено «Сила і честь. «Беркут». Є таблички: «Мавпи, 50 метрів» зі стрілкою в бік протестувальників, «Увага, до вольєра не наближатися, тварин не годувати, мавпи лякаються».

Комунальна техніка поки не чіпає залишки згорілої техніки. Тим часом протестувальники зараз варять щось на зразок металевих воріт, які встановлять на вході на барикади. Кілька мітингувальників зміцнюють їх піском, адже сніг, з якого були зроблені укріплення, швидко тане через потепління в Києві.

Новини на Gazeta.ua

Реклама

Посмотреть также...

Подробнее о ситуации расскажу сегодня вечером в 21:00 в программе «Израиль за неделю» на телеканале RTVI

07/24/2021  19:28:28 Депутат Кнессета Евгений Сова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама