Реклама
Реклама

Мусульманин врятував 15 людей під час теракту у єврейському магазині Парижу

Реклама

im578x383-1420873586-3732

01/11/2015   22:21:01

Співробітник паризького магазину кошерних продуктів, захопленого терористом 9 січня, врятував 15 людей, сховавши їх у морозильній камері у підвалі

24-річний мусульманин Лассана Батілі, виходець із Малі, провів відвідувачів у підвал, коли терорист увірвався до магазину. Батілі відключив систему охолодження і погасив світло, передає meduza.io.

Через деякий час Батілі запропонував заручникам вибратися з будівлі, піднявшись на вантажному ліфті. Вони відмовилися через побоювання, що терорист почує шум і помітить їх. Батілі один покинув укриття в підвалі і вибрався на вулицю, де його затримала поліція. Поліцейські, очевидно, прийняли його за терориста, наказали йому лягти на землю і покласти руки за голову. Саме цей епізод, напевне, потрапив на відеозапис, зроблений одним з очевидців.

Батілі провів під вартою близько години. Він розповів поліції про те, що відбувається в магазині, і склав план будівлі, чим допоміг підготувати операцію зі звільнення заручників.

У соцмережах опубліковано безліч постів, автори яких дякують Батілі, а також закликають винагородити його і надати йому французьке громадянство. У зв’язку з історією Батілі також згадують французького поліцейського Ахмеда Мерабе, мусульманина за віросповіданням, який загинув під час нападу терористів на редакцію сатиричної газети Charlie Hebdo 7 січня. Усього під час того нападу загинули 12 осіб.

Нагадаємо, що 9 січня озброєний чоловік захопив заручників в кошерному магазині на сході Парижа. Відбулася перестрілка між поліцією і невідомим, озброєним автоматом Калашникова. Загинули чотири людини.

http://espreso.tv/news/2015/01/11/musulmanyn_vryatuvav_15_lyudey_pid_chas_teraktu_u_yevreyskomu_mahazyni_paryzhu

 

image (1)Материал предоставил Леонид Петрусь. Полтава.

Реклама

Посмотреть также...

УЛИЦЫ РАССКАЗЫВАЮТ

06/13/2021  11:07:25 Семён БЕЛЬМАН, в прошлом председатель Черниговской областной и городской общин, репатриировался в Израиль …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама