На Полтавщині обматюкали прихильників Євромайдану

542226_1_w_570
Фото: Фото: Микола Марченко
Февраль 16, 2014    8:33:21 PM

У курортному Миргороді, що на Полтавщині, прихильники Євромайдану провели пішу ходу з метою привернути увагу мешканців міста до проблем у країні.

Люди несли червоно-чорні прапори, прапори ВО «Свобода», партії УДАР Віталія Кличка. У руках тримали плакати: «Україні потрібен Степан Бандера», «Путін, руки геть від України».

Не обійшлося без численних провокацій з боку місцевих комуністів та прихильників Партії регіонів.

Неподалік районного будинку культури якийсь чоловік в бік учасників ходи почав кричати: «Бандеровци, какого хера ви приперлись до нас. Езжайте у свой Львов».

На що із колони відповіли: «Ми — українці, і ми — миргородці, а ви їдьте у свою кацапетію і там качайте права».

У відповідь чоловік кидається до колони та горлопанить: «Ви бандєровци нєдорєзаниє, что ви мне здєсь парітє. Понавозілі вас із схронов, блядь».

Неподалік пам’ятника Леніну почалася кілька хвилинна словесна перепалка між прихильниками комуністів і Партії регіонів та учасниками ходи.

Коли люди вигукувати «Героям Слава!», то якийсь чоловік, викрикнув: «Заткнись б**дь. Иди на**й». У учасників ходи кинули куски землі та скляну пляшку. Остання, відскочивши від ноги одного із учасників ходи, розбилася об асфальт.

«Я взагалі у шоці. Люди, з виду ніби нормальні і такі далекі від реалій життя. Враження, що живуть у п’ятдесятих роках минулого століття. Настільки зомбовані комуністично-ригівською пропагандою, що ладні повірити у будь-яку брєдятину», – каже Василь Шевчук.

Автор: Микола МАРЧЕНКО
Новини на Gazeta.ua

Посмотреть также...

Мандельблит пока не готов решить – станет ли Ганц в ноябре премьером

03/04/2021  22:50:35 Редакция 18:55 Юридический советник правительства Авихай Мандельблит отклонил сегодня, 4 марта, просьбу Бени Ганца …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *