Реклама
Реклама

На Полтавщині обматюкали прихильників Євромайдану

Реклама
542226_1_w_570
Фото: Фото: Микола Марченко
Февраль 16, 2014    8:33:21 PM

У курортному Миргороді, що на Полтавщині, прихильники Євромайдану провели пішу ходу з метою привернути увагу мешканців міста до проблем у країні.

Люди несли червоно-чорні прапори, прапори ВО «Свобода», партії УДАР Віталія Кличка. У руках тримали плакати: «Україні потрібен Степан Бандера», «Путін, руки геть від України».

Не обійшлося без численних провокацій з боку місцевих комуністів та прихильників Партії регіонів.

Неподалік районного будинку культури якийсь чоловік в бік учасників ходи почав кричати: «Бандеровци, какого хера ви приперлись до нас. Езжайте у свой Львов».

На що із колони відповіли: «Ми — українці, і ми — миргородці, а ви їдьте у свою кацапетію і там качайте права».

У відповідь чоловік кидається до колони та горлопанить: «Ви бандєровци нєдорєзаниє, что ви мне здєсь парітє. Понавозілі вас із схронов, блядь».

Неподалік пам’ятника Леніну почалася кілька хвилинна словесна перепалка між прихильниками комуністів і Партії регіонів та учасниками ходи.

Коли люди вигукувати «Героям Слава!», то якийсь чоловік, викрикнув: «Заткнись б**дь. Иди на**й». У учасників ходи кинули куски землі та скляну пляшку. Остання, відскочивши від ноги одного із учасників ходи, розбилася об асфальт.

«Я взагалі у шоці. Люди, з виду ніби нормальні і такі далекі від реалій життя. Враження, що живуть у п’ятдесятих роках минулого століття. Настільки зомбовані комуністично-ригівською пропагандою, що ладні повірити у будь-яку брєдятину», – каже Василь Шевчук.

Автор: Микола МАРЧЕНКО
Новини на Gazeta.ua
Реклама

Посмотреть также...

Объявлен трудовой конфликт в компаниях «Пелефон» и «Безек бейнлеуми»

06/23/2021  17:35:39  Гистадрут объявил состояние трудового конфликта в компаниях «Пелефон» и «Безек Бейнлеуми». Конфликт объявлен …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама