Реклама
Реклама

Полтавський Батальйон Небайдужих

Реклама

383px-Coat_of_Arms_of_UNR.svg

12/15/2014   14:19:57

Полтавський батальйон небайдужих став відомим на теренах нашої області дуже швидко. Лише за кілька місяців (з березня – від початку окупації Криму) його діяльність набула значних масштабів.
Батальйон – співорганізатор численних патріотичних заходів у Полтаві, у ході яких відбувається збір пожертвувань для захисників Вітчизни, а також накопичує, розподіляє та доставляє наявну гуманітарну допомогу.
На сьогодні для бійців АТО вдалося закупити й доправити спорядження та речей на 700 тисяч гривень пожертвуваних полтавцями коштів. І це не рахуючи наданих благочинцями пального, сотень тонн продуктів і речей.
Небайдужих активістів прийняли й визнали за своїх бійці з Полтавського батальйону територіальної оборони, добровольці з батальйонів “Донбас”, “Азов”, “Дніпро-1″.
Зібране доставляється, адресно, за принципом “з рук у руки”.
Активна команда волонтерів змогла посунути свої щоденні клопоти на роботі й удома заради служіння нашим батькам, братам і синам, які на Сході зі зброєю у руках відстоюють Незалежність, мир та спокій в Україні. Натхненник об’єднання небайдужих полтавців у дієву силу – архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір.

image (1)Материал предоставил Леонид Петрусь. Полтава.

Реклама

Посмотреть также...

Чарльз Буковски: «Я болел за кота – мне тоже досталось от жизни, не так как ему, но всё же…»

06/20/2021  11:51:19 КТО ОН: Чарльз Буковски – немецко-американский писатель, поэт, романист и мастер коротких рассказов, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама