Реклама
Реклама

«Треба розвертати кулемети проти штабів та брехунів» — Ніна Матвієнко

Реклама
605760_1_w_57002/01/2015   13:40:16

Народна артистка України 67-річна Ніна Матвієнко,  вважає, що зараз в Україні відбувається «геноцид нації». Про це вона сказала виступаючи на Народному віче на Майдані Незалежності приуроченому вшануванню жертв обстрілів у Маріуполі та проти російської агресії.

«Ми не повинні вести цю братовбивчу війну. Там, на Сході, моя рідня. Мені нелегко. І чомусь мені приписують, що я виступаю за північних сусідів. Ні. Хай вони горять там без мене. Не можна мовчати. Чому ми платимо тисячі доларів за те, щоб забрати трупи наших дітей? Це що за базар? Це мабуть треба повертати стрілки і кулемети проти штабів та брехунів» — зазначила ніна Матвієнко.

Біля імпровізованої стели Незалежності зібралось близько ста людей. Ніна Матвієнко виступає кілька хвилин. Час від часу люди переривають її виступ аплодисментами. Декілька жінок у натовпі плачуть.

Коли питаю хлопців — «За кого ви воюєте? З ким воюєте?». Мовчать. Всередині йде війна. Чоловіків стає все менше і менше, а це мільйони ненароджених дітей. Це краса нації. Невінчані, неціловані. Це страшно» — сказала Матвієнко. Це ганьба, коли діти йдуть вперед, а батьки стоять позаду. Коли почався Майдан я просила матерів не пускати дітей, а хай вперед ідуть батьки. Ми повинні відповідати за минуле, а майбутнє заповідати нашим дітям» — зазначила співачка.

 

Реклама

Посмотреть также...

Напряжение на юге: растет число пожаров на границе

06/15/2021  16:09:56 Новости 15:27 Во вторник, 15 июня, по меньшей мере 4 пожара возникли в …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама