Царьов знімає свою кандидатуру із виборів президента

27714

Апрель 29, 2014   6:46:42 PM

Кандидат в президенти Олег Царьов заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента України.

Про це він сказав під час засідання Координаційної ради Громадського руху «Південно — Схід» , передають Новости Донбасса.

«Південний схід охоплений протестами проти нової «влади». Для їхнього придушення урядом застосовані військові сили. Я зареєструвався кандидатом на пост президента. Моєю головною метою було використовувати кандидатський статус для того, щоб донести голос Південного Сходу до жителів решти України, в тому числі західної», — заявив Царьов.

Він заявив, що київська влада позбавила його цієї можливості.

«Я прийняв рішення зняти свою кандидатуру, бо бачу: в ​​подібних умовах кандидатський статус неефективний. Ми шукатимемо інші інформаційні канали і можливості для донесення своїх думок і позицій до мешканців центральної і західної України», — йдеться в повідомленні.

Він заявив, що «приїзд до Києва для виступу перед загальноукраїнської аудиторією пов’язаний для мене з ризиком для життя, а участь у теледебатах на телеканалі УТ1 за допомогою телемосту була відкинута».

Крім того, Царьов закликав інших кандидатів, базовий електорат яких знаходиться на Південному Сході, знятися з виборів. Він звернувся до Петра Симоненка, Михайла Добкіна, Сергія Тігіпку та Рината Кузьміна.

«Виборам, які проходять на тлі громадянської війни, треба оголосити бойкот! Будьте чесними із самими собою! Ви не можете не розуміти, що, беручи участь у виборах, ви підігруєте незаконній владі і легітимізуєте не тільки її, а й прийняте нею рішення, розпочати громадянську війну проти східних регіонів «, — йдеться у заяві Царьова.

«Ви ризикуєте опинитися в ролі зрадників інтересів своїх виборців , які зараз на протестних акціях відстоюють свою людську гідність і право зберегти рідну культуру , мову і традиції» , — сказано у його зверненні.

Посмотреть также...

Киссинджер предложил Байдену не отказываться от «блестящей» ближневосточной политики Трампа

03/06/2021  14:33:10 JEAN-PATRICK GRUMBERG LE 5 MARS 2021 Бывший госсекретарь Генри Киссинджер, олицетворяющий вашингтонский истеблишмент, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *