Горячие новости

У Кременчуці перебуває делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні

Кликните на рекламу Google на сайте «Ришоним» — поддержите сайт!

01/17/2022  18:53:52

Кременчук готовий переймати прогресивний досвід Ізраїлю.

У Кременчуці з візитом перебуває делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні. До її складу входять Голова представництва Ізраїльського культурного центру «НАТІВ» при канцелярії прем’єр-міністра Ізраїлю у Харкові, другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Марк Гольдман, координатор культурних програм Ізраїльського культурного центру у м. Харкові Світлана Киричук.

Про це повідомляє Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

У мерії Кременчука пройшла офіційна зустріч із гостями міста, яку присвятили обговоренню питань двосторонньої співпраці у сфері культури та мистецтва.

Під час неї згадали, що у 2019 році Кременчук і Рішон ле Ціон ратифікували Угоду про встановлення побратимства, які мають не тільки спільну історію, а й тісні родинні зв’язки. Кременчужани добре знають і пишаються тим, що в заснуванні міста Рішон ле-Ціон брали участь і уродженці з Кременчука.

У мерії зазначають, що цей візит є підтвердженням того, що обидві сторони мають намір будувати співвідносини на взаємовигідних партнерських умовах.

І наголошують на тому, що Кременчук готовий переймати прогресивний досвід Ізраїлю, зокрема, в сфері безпеки, комунікацій, в питаннях розвитку економіки і IT-технологій у сфері бізнесу, охорони здоров’я, освіти, розвитку тощо. Іноземним гостям зробили коротку презентацію економічного та промислового потенціалу міста.

https://kg.ua/news/u-kremenchukci-perebuvaie-delegaciya-posolstva-derzhavi-izrayil-v-ukrayini?fbclid=IwAR3B3CiWMNwDk4nstznoxrvomj48V85SaITcVOMnsreLzXeqZceCRiQxnn8

Посмотреть также...

Угрозы из Ирана. Киумарс Хейдари: мы разрушим Тель-Авив и Хайфу!

Кликните на рекламу Google на сайте «Ришоним» — поддержите сайт! 06/08/2022  13:13:21 Командующий сухопутными войсками Ирана: если …